Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Realitní zpravodaj

Prodej nemovitosti s hypotékou od nebankovní společnosti. Na co si dát pozor

Prodej nemovitosti s hypotékou od nebankovní společnosti. Na co si dát pozor
17.4.2025 - Nebankovní hypotéku je možné vzít si i na koupi nemovitosti. Nabízí ji nebankovní společnosti a není účelová, ale stejně jako u klasické hypotéky je třeba i u nebankovní dát do zástavy..

Byty zkolaudované k trvalému bydlení nelze využívat pro krátkodobé ubytovací služby

Byty zkolaudované k trvalému bydlení nelze využívat pro krátkodobé ubytovací služby
15.4.2025 - Dne 2. dubna letošního vydal úřad ombudsmana ČR tiskovou zprávu, v níž konstatuje, že stavbu lze užívat jen k povolenému účelu. Jde o řešení stížnosti obyvatel domu na byty využívané ke..

Češi se nevzdávají snů o vlastním bydlení

Češi se nevzdávají snů o vlastním bydlení
14.4.2025 - Podle Indexu budoucnosti bydlení finanční skupiny KB, který měří, jak česká populace vnímá situaci v oblasti bydlení, a její proměnu v době za deset let, se zjistilo, že osm z deseti..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Pronájem bytu 2+1 po rekonstrukci s lodžií a příjemným výhledem; CP 62m², Blansko, okr. Blansko

Pronájem bytu 2+1 po rekonstrukci s lodžií a příjemným výhledem; CP 62, Blansko, okr. Blansko, Ev.č.: 22010519-1

DSC08124
DSC08154
DSC08239
Půdorys 1
DSC08136
DSC08132
DSC08180

Kontaktujte makléře

Ing. Silvie HynštováIng. Silvie Hynštová
+420 775 582 092
[email protected]
Reality HynštováReality Hynštová
Masarykova 1355/12
Blansko
+420 775 582 092
[email protected]
Cenapronajato
KategorieByty 2+1
LokalitaJasanová 2034/11, Blansko
OkresBlansko
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha62 m²
Podlahová plocha56 m²
Počet podlaží9
Podlaží umístění9. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuSídliště
ZástavbaObytná
Datum nastěhováníIhned
C (75 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 po renovaci s lodžií a částečně zařízený. A kde přesně? V Blansku na ulici Jasanová, odkud je do přírody už jen kousek a na vlakové, autobusové nádraží také.

Výše nájmu činí 12.500,- Kč/měsíc + zálohy na energie a služby 4.700,- Kč/ měsíc + jistota 17.000,- Kč + provize RK. Pronájem je volný od 1.1.2023.

Nabízený byt se nachází v 9. NP/9 panelového bytového domu po revitalizaci s novým výtahem. Celková plocha bytu je 56,3 m2 + lodžie 4,67 m2 + sklepní koje 1,10 m2.

Dispozice (viz půdorys): z předsíně (4,6 m2) vedou samostatné vstupy do pokoje (21m2) se vstupem na lodžii (4,67 m2); do kuchyně (8 m2); ložnice (17,5 m2); na toaletu (1,7 m2) a do koupelny (3,5 m2) s vanou.

Podlahy: předsíň, kuchyň, koupelna, WC - dlažby; plovoucí laminátová podlaha - pokoje.
Lodžie může sloužit i k příjemné relaxaci. Orientace bytu je výhodná V-JZ.

Vybavení: kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči - varnou deskou, elektrick troubou, lednicí; věšáková stěna, botník; postel a skříň v ložnici; sedací souprava s obývací stěnou a bílou skříní .Dále se ponechává i pračka.

V bytovém domě je možné využívat prostor kočárkárny. Možnost parkování před domem.

V blízkosti bytového domu se nachází dětské hřiště, obchůdek s potravinami a obchod s nábytkem. Také to není daleko na vlakové a autobusové nádraží, do mateřské a základní školy.

Pokud Vás nabídka pronájmu zaujala, neváhejte mě pro více informací kontaktovat. Těším se na Vás.